php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known (0)
Kristov stol - Nekoliko novosti i promjena u djelovanju Udruge

Kontakt

"Kristov Stol"
Misijska Europska Inicijativa
Savski Gaj III, 8a
10000 ZAGREB
e-mail: kristov.stol@gmail.com
tel: 091-570-8604; 01-4646-583
facebook-logo 
Kristov Stol

IBAN/Žiro račun (PBZ): 
HR6723400091110433489

Neka Bog obilno blagoslovi svih 89 trenutno aktivnih gostiju

Poslušajte radio spotove

O nama

Nekoliko novosti i promjena u djelovanju Udruge

Uz novu školsku godinu, i kod nas, i u misijama, zahvaljujemo svima na donacijama za s. Lenku i njenu dječicu, prošli mjesec prikupljeno je 450 dolara, hvala svima, te najavljujemo prvi dio novosti i promjena u djelovanju naše Udruge.

Kristov Stol za Ekvador

Novost u djelovanju Udruge su bankovne kartice, koje smo zatražili prigodom njene nedavne posjete Hrvatskoj, i sada kada su gotove, poslali s. Lenki u Ekvador, i trebale bi stići ovih dana, kako bi ubuduće ona tamo i sama mogla direktno dizati uplate pristigle na žiro račun naše Udruge (PBZ: 2340009-1110433489), putem PBZ visa kartice, odnosno preko interneta provjeravati stanje računa, putem PBZ comnet kartice. 

A otvorili smo i posebnu rubriku na našoj web stranici, pod Misije, S. Lenka, i administratorski user i za njih, kako bi nam se oni od tamo, iz Ekvadora, mogli redovito i barem mjesečno javljati, možda baš prvim petkom, koliko im brojne obaveze budu dozvoljavale, pa se pomolite za sve te nakane, kako bi naš kontakt sa s. Lenkom i njihovim teškim ekvadorskim životom bio što direkniji.

Darekova obitelj iz Poljske, koji samostalno uređuju svoj poljski dio stranice, ovoga siječnja ako Bog da, putuju opet na neko vrijeme, barem par tjedana u Ekvador, te će i oni tehnički pomoći sestrama oko uređivanja stranice, stavljanja fotografija i dr.

alt

Neki dan su nas posjetili i u Zagrebu, te smo najprije zajednički izmolili Evanđeosku Krunicu, kao zahvalu i za službeno crkveno priznanje njihova misijskog djelovanja, za s. Lenku u Poljskoj!

A onda obišli katedralu, riznicu katedrale, uz ljubazno i stručno vodstvo s. Line, i dr. zagrebačke znamenitosti.

alt

 

Uz nastavak prikupljanja donacija, na žiro računu naše Udruge, s kojeg će sestra Lenka ubuduće moći sama dizati pristigle donacije,

ukoliko netko želi uplatiti veću donaciju za s. Lenku, uz malo kompliciraniji postupak uplate, može se uplaćivati i direktno na ekvadorski račun s. Lenke, na kojeg smo i mi uvijek uplaćivali vaše donacije 1. petkom:

Podaci o ekvadorskom računu s. Lenke:

SWIFT adress: PICHECEQ
Bank's name:  BANCO PICHINCHA
Bank's address: Calderon
Bank's registred office: Quito
Bank's Country: Ecuador
Korisnik
Naziv: s. Lenka Čović
Adresa:  (San Francisco de) Oyacoto, Sector 6, Calderon
Sjedište: Quito
Država: Ekvador
Broj racuna: 4831037700
(Banka Pichincha)

IBAN: ne treba, taj broj je potreban samo za zemlje europske unije

Tko želi sa s. Lenkom stupiti u direktan kontakt, slanjem pisama, čestitki ili sl, i dalje to može činiti na adresu njihova poštanskog sandučića:

s. Lenka Covic
Comunidad Cristo Misionero Orante
A.A. 17-21-93
Quito
Ecuador
South America

A iako mail ne gledaju prečesto, moguće je u slučaju potrebe, javiti im se i na mail adresu:

Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Njihov telefon za dogovore i sl, uz pažnju na vremensku razliku od 7 sati, jest:

s. Lenka - oyacoto fix: +59322839008


 
 
home